Επιτυχόντες 2017

Επί συνόλου 34 υποψηφίων εισήχθησαν οι:

Mαρία Νικολουδάκη 1η Θεσσαλονικη, 4η Ιωάννινα και Φλώρινα

Αναστασία Παπαγεωργίου, Θεσσαλονίκη Φλώρινα και Ιωάννινα

Χρύσα Γιαννούτσου, Θεσσαλονίκη Φλώρινα και Ιωάννινα

Βαγγέλης Τσιάνης, Θεσσαλονίκη και Ιωάννινα

Κωστής Παπαδιάς, Θεσσαλονίκη και Ιωάννινα

Ελένη Μωυσιάδου, Θεσσαλονίκη και Φλώρινα

Βάσω Καρακώστα, Θεσσαλονίκη

Δημήτρης Κόμνος, Θεσσαλονίκη

Κωνσταντίνα Μακρή, Θεσσαλονίκη

Ελένη Ιατροπούλου, Θεσσαλονίκη

Δανάη Θεοδώρογλου(ταλέντα) Θεσσαλονίκη και Ιωάννινα

Μαριάννα Μπαλτζή, Ιωάννινα

Θεοφίλου Εριφύλη, Ιωάννινα

Στεργιανούδη Χρύσα Φλώρινα

Δημήτρης Παπαχρήστος, Φλώρινα

Βλάσης Πεντεφούντας, Φλώρινα

Δήμητρα Καλογιάννη, Φλώρινα


Επιτυχόντες 2016

Επί συνόλου 26 υποψηφίων εισήχθησαν οι :

Παπαϊωάννου Μαρία, Θεσσαλονίκη

Πεδιωτάκη Αριάδνη, Θεσσαλονίκη

Μπαξεβάνου Αλεξάνδρα, Θεσσαλονίκη και Φλώρινα

Ντουλματζής Κωνσταντίνος, Θεσσαλονίκη

Παπαδοπούλου Χριστίνα, Θεσσαλονίκη

Ιωσηφίδου Κίρκη, Θεσσαλονίκη

Αφρανάκης Στέφανος, Θεσσαλονίκη

Ναϊρα Γερούκη Ζήση, Θεσσαλονίκη

Βοσνιάκος Γρηγόρης, Φλώρινα

Σαρακατσάνου Κωνσταντίνα, Φλώρινα

Ανδρουλάκης Γρηγόρης, Τήνος


Επιτυχόντες 2015

Επί συνόλου 20 εισήχθησαν οι :

Σουόρτς Χάρης, Θεσσαλονίκη και Φλώρινα

Σωτηριάδης Κωνσταντίνος, Θεσσαλονίκη

Νικητοπούλου Μαρία, Θεσσαλονίκη

Λάσκαρης Ανδρέας, Θεσσαλονίκη

Προύσαλη Νίνα, Θεσσαλονίκη και Φλώρινα

Ιωαννίδου Δανάη Θεσσαλονίκη

Κότιος Βλάσσης, Θεσσαλονίκη

Λολίδου Βάλια, Θεσσαλονίκη

Παπαδάκη Αναστασία, Θεσσαλονίκη

Βασιλειάδου Δέσποινα, Θεσσαλονίκη

Πεδιωτάκη Αριάδνη, Φλώρινα

Καρατσιώρης Κωνσταντίνος, Τήνος


Επιτυχόντες 2014

Επί συνόλου 18 υποψηφίων εισήχθησαν οι:

Στεργίου Ελένη (8,4 δεύτερη) Θεσσαλονίκη

Γιούσμης Χριστόδουλος (8,2 τρίτος) Θεσσαλονίκη

Βασιλόπουλος Πολυχρόνης, Θεσσαλονίκη και Φλώρινα

Πετράς Ιάσονας, Θεσσαλονίκη

Ακριτίδου Αφροδίτη, Θεσσαλονίκη

Ρωσσίδου Άννα, Θεσσαλονίκη και Φλώρινα (τρίτη)

Βλαστοπούλου Φωτεινή, Θεσσαλονίκη

Λαμπάδα Νίκη, Θεσσαλονίκη

Ντούνα Μάρθα, Φλώρινα

Τσαούσης Γρηγόρης, Τήνος

Philippe de la Ferriere, Kατατακτήρ. Καλών Τεχνών Θες/νίκης

Πάπικα Νατάσα, Σχολή Καλών Τεχνών Χάγης


Eπιτυχόντες 2013

Επί συνόλου 16 υποψηφίων εισήχθησαν οι:

Aγοραστίδου Αθανασία, Θεσσαλονίκη

Καρασαβίδου Σοφία

Βεντούλη Ελισσάβετ

Γκέκα Ελευθερία

Γιούσμης Χριστόδουλος(Φλώρινα)

Βουδούρη Εβίτα

Κουτίδης Ζήσης(Φλώρινα)

Πετράς Ιάσονας(Φλώρινα)

Στεργίου Ελένη(Φλώρινα)


ΠΡΩΤΟ ΕΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 2012

Επί συνόλου 6 υποψηφίων εισήχθησαν οι:

Κυριακή Κολυμπάρη (έβδομη) Αθήνα

Κυριακή Κολυμπάρη Θεσσαλονίκη

Αγγελική Παπαδοπούλου, Φλώρινα